Sexslaafje zoekt een dominante man

Beschikbaarheid:

  • Ma 13

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Di 14

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Wo 15

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vr 17

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Za 18

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Zo 19

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

Ellen95(28) schrijft:

Niets maakt mij geiler dan een man die me domineert. Ik hou ervan om slaafje te spelen. Dwing me om de hele dag op mijn knieën door het huis te lopen dan beloof ik je dat mijn kutje de hele dag nat is.

Omdat ik in het dagelijkse leven best streng moet zijn op de werkvloer hou ik er van om tijdens de sex totaal het tegenovergestelde te zijn. Ik wil dus een smerig kleine sex slavin zijn.

Op de foto is wel te zien toch dat ik er van hou om dingen met mijn tong te doen toch? Wat wil je graag met me doen? Ben je bijvoorbeeld van de plassex of heeft kinky meer je voorkeur?

Foto's van Ellen95

Deze advertentie valt onder:

Wil je sex met Ellen95? Klik dan nu op deze link! Neem nu contact op met Ellen95!

0 Reacties

Nog geen reacties.

Laat een reactie achter

Let op: Dit is een gratis reactie. Ellen95 krijgt daarom geen notificatie.

Wil je direct een privé bericht (DM) sturen? Klik dan hier: Direct contact met Ellen95.

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nee

Nu online:

Foto van Denisejeukt

Denisejeukt

Foto van Queeny

Queeny

Foto van SlankeWendy

SlankeWendy

Foto van Umalust

Umalust

Foto van Zolana

Zolana

Foto van Lekkerseintje

Lekkerseintje

Foto van LillianN

LillianN

Foto van Haleina

Haleina

Foto van ZusterWanda

ZusterWanda

Foto van Jackie

Jackie

Foto van Claudette_CUM

Claudette_CUM

Foto van BEARE

BEARE

Foto van Karlien2

Karlien2

Foto van ZorgjufElke

ZorgjufElke

Foto van Ashtoash

Ashtoash

Foto van Valen-Tina

Valen-Tina

Foto van FotograafMaaike

FotograafMaaike

Foto van Karl1jn

Karl1jn

Foto van SpanishflyMarie

SpanishflyMarie

Foto van Fientjes

Fientjes

Foto van Lolita1

Lolita1

Foto van Inneke4444

Inneke4444

Foto van Pathoudvanpik

Pathoudvanpik

Foto van Geile-Amelia

Geile-Amelia

Dit weekend een geile

Maak dan nu een account!