Het moet wel je smaak zijn

Beschikbaarheid:

  • Ma 19

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Di 20

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vandaag

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Do 22

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Vr 23

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Za 24

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond
  • Zo 25

    • Ochtend
    • Middag
    • Avond

Livia(62) schrijft:

Wat ik heel goed kan begrijpen is dat jonge mannen niet meer geil worden van een vrouw van mijn leeftijd. Vroeger heb ik dat ook nooit begrepen, meestal was het dan een jong meisje met een oude vrouw, maar bij mij is het anders.

Deze oma haar smaak is gewoon wat aangepast met de jaren. Ik heb vaak genoeg sex gehad met mannen van mijn leeftijd, maar in die gevallen was ik na een keer klaarkomen het gewoon zat (als er uberhaupt van klaarkomen sprake was dan).

Dus mijn oproep hier is naar een jonge man, het hoeft geen tiener te zijn, maar 25+ lijkt me wel wat.

Gaat het je lukken op een vrouw als ik? Dan kom ik graag met je in contact

Foto's van Livia

Deze advertentie valt onder:

Wil je sex met Livia? Klik dan nu op deze link! Neem nu contact op met Livia!

0 Reacties

Nog geen reacties.

Laat een reactie achter

Let op: Dit is een gratis reactie. Livia krijgt daarom geen notificatie.

Wil je direct een privé bericht (DM) sturen? Klik dan hier: Direct contact met Livia.

Ben jij minimaal 18 jaar
& ga je akkoord met onze cookies en voorwaarden?

Welkom! Door op de onderstaande knop te klikken verklaar jij dat jij akkoord gaat met het volgende: Als je deze website wil bezoeken en/of gebruiken, in welke vorm dan ook, dan moet je leeftijd minimaal 18 jaar zijn. Deze website is met zorg ontwikkeld zodat je via jouw favoriete apparaat gebruik ervan kan maken. Als je problemen tegenkomt tijdens het gebruik van deze website, dan verzoeken we jou om contact op te nemen met onze klantenservice voor verdere hulp. Het primaire doel van deze website is entertainment. Als gebruiker kan je uitsluitend in contact komen met virtuele mannen en/of vrouwen (aangeduid a.d.h.v. dit symbool naast, onder of boven de gebruikersnaam:  ) voor seksueel contact. Via deze website is dus uitsluitend digitaal seksueel contact mogelijk. En dat kan plaatsvinden door (betaalde) berichten naar andere leden te sturen. Als je verder nog vragen hebt waar we jou mee kunnen helpen, dan horen wij dat graag! We hopen dat je geniet van onze dienst en in contact komt met de persoon en/of personen waar je naar zoekt. Veel plezier!

Nee

Nu online:

Foto van Freukje

Freukje

Foto van Stoutemika3

Stoutemika3

Foto van Vera1975

Vera1975

Foto van JufQuinnie

JufQuinnie

Foto van Ginte

Ginte

Foto van Evietjeuh

Evietjeuh

Foto van Heerlijkemaat

heerlijkemaat

Foto van AnnickvanL

AnnickvanL

Foto van BlondeEstelle

BlondeEstelle

Foto van Gilly2000

Gilly2000

Foto van MargaH

MargaH

Foto van Tanya99

Tanya99

Foto van SensualElodie

SensualElodie

Foto van Jolly

Jolly

Foto van TruusL

TruusL

Foto van Mereska

Mereska

Foto van Loesje

Loesje

Foto van HelpAnnie

HelpAnnie

Foto van BobbelBil

BobbelBil

Foto van PartyanimalLiv

PartyanimalLiv

Foto van Redkatje

Redkatje

Foto van Helena

Helena

Foto van TiffaineSoftSM

TiffaineSoftSM

Foto van Miranda

Miranda

Dit weekend een geile

Maak dan nu een account!